Obec Brodno

Dobrý deň prajem všetkým občanom obce Brodno.

      Už aj naša obec má vlastné ( neoficiálne) web stránky.

Popri už existujúcich web stránkach určených určitým skupinám občanov ako sú web stránky:

1, Pozemkového spoločenstva: http://www.ps-ukr-brodno.sk/

2, Hasičov:  http://www.dhz-brodno.szm.com

3, Farnosti Brodno:  http://farnostbrodno.webnode.sk/

4, Základnej školy v Brodne: http://www.zsbrodza.edu.sk

je to ďalšia web stránka na ktorej budú, alebo by mali byť umiestnené všeobecné informácie pre nás všetkých. Tieto stránky sú určené pre  informovanie občanov žijúcich v naši obci, pre našich rodákov ktorý bývajú nimi obce a pre návštevníkov aby sa mali kde poinformovať o histórií a úspechoch našej obce Brodno.

 Jednotlivé rubriky slúžia pre následovné informácie:

Novinky a aktuality - najnovšie udalosti v našej obci, alebo pripravované akcie.

Oznamy a inzercia - určené na oznam o pripravovaných akciách a inzercia podnikateľov z našej obce. Inzerát pošlite na mail: brodnoweb@gmail.com 

História + údaje - Viac ako 750 ročná história bola popísaná vo viacerých publikáciach. Aj na týchto stránkach sa môžete o nich niečo dozvedieť o našej obci.

Rád by som do tejto rubriky popísal aj niekoľko informácií o 

- histórií futbalu v Brodne,

- histórií spolku žien,

- histórií dychového súboru "Brodňanka"

a iné historické udalosti. Kto je ochotný poskytnúť nám všetkým takéto historické informácie, fotografie a iný materiál nech napíše mi mail na adresu:  brodnoweb@gmail.com,  ja sa sním spojím. Ďakujem.

Gratulujeme - pri významných výročiach  a iných príležitostiach je dobre informovať aj ostatných spoluobčanov. Inzerát pošlite na mail: brodnoweb@gmail.com

Kto má záujem zagratulovať niekomu blízkemu na tomto webe, tak nech mi dodá, alebo pošle na mail fotografie a text gratulácie + dátum od kedy a do kedy požaduje mať na webe informáciu uverejnenú. Služba je "zdarma"

Spomienky - Aj po rokoch si treba spomenúť na našich predkov, spoluobčanov ktorí tu s nami žili a každý z inch po sebe niečo zanechal. Venujme im preto priestor aby sme si na inch spomenuli. 

Kto má záujem uverejniť spomienku na blízkych nech mi dodá podklady, alebo pošle na mail fotografie a text spomienky + dátum od  kedy a do kedy požaduje mať na webe informáciu uverejnenú. Služba je "zdarma"

Osobnosti našej obce - Je veľa ľudí ktorí pochádzajú z našej obce, alebo v nej prežili kus života a niečo vytvorili. Tím to občanom je venovaná táto rubrika. Pokiaľ máte potrebu informovať o ďalších významných občanov poskytneme Vám priestor.

Čo by sme chceli - túto stránku by mali pozerať z vedenia mesta a poslanci za volebný obvod č. 8. Tu by sme im mali písať čo nás trápi čo by sme chceli zlepšiť. v decembri 2014 máme voľby primátora a poslanca za Brodno. Treba im dať inšpiráciu čo by mali pre nás v ich volebnom období vyriešiť.

Galéria - určená na fotografie obce a udalostí.

 Pretože slovenčina a  hlavne gramatika nie sú moja šálka kávy prepáčte mi prosím gramatické chyby a preklepy. ( možno sa nad tým usmejete a to je dobré - smiech uzdravuje).